Tecrübeyle geliştirilen ve yeni nesil sınav sistemlerine göre her yıl yenilenen kendimize özgü BATINET Akademik Başarı Programımız ile her öğrencimiz yakından takip edilir, doğru zamanda doğru şekilde yönlendirilir.

Öğrencilerimizin dünyayı takip edebilen, araştıran ve sorgulayabilen öğrenciler olabilmesi için ortaokullarımızda Level Up İngilizce Programı ve Unterwegs Almanca Programı uygulanmaktadır. Dili bir araç olarak kullandırmayı ve 21. yy becerilerini kazandırmayı amaçlayan bu programlar ile öğrencilerimiz proje bazlı öğrenme eğitim modeli ile kendi sınırlarını zorlar.

12 Kişilik Sınıflarda Yoğun YKS Hazırlığı
BATINET Koleji öğrencileri lisenin son sınıfı olan 12.sınıfa geldiklerinde 12 kişilik masabaşı sınıflarda üniversite sınavına hazırlanırlar. Üniversiteye geçiş sınavında uzun yılların dershane tecrübesine sahip uzman öğretmen kadromuz, 12 kişilik sınıflarda öğrencilerin sınav başarılarında adeta sıçrama sağlamaktadırlar.

Disiplinle Çalışıyor, Üstün Başarılar Elde Ediyoruz!
IGCSE Dünya birinciliği, IGCSE sınavlarında 5 branşta A* notu ve A Level sınavlarında 3 branşta A* notu alan öğrencilerimizin getirdiği uluslararası başarılarımızın yanında LYS 19. ve 21.si, YGS 49.su, YKS 140.sı gibi ulusal alanda da ciddi dereceler elde eden öğrencilerimiz; okulumuzun evrensel ikliminde disiplin içinde çalışarak sistemimizi doğruladılar. Öğrencilerimiz tüm başarılarını dershanesiz okul modelimizle hiçbir kurs ya da özel derse ihtiyaç duymadan doğrudan Beştepe Koleji çatısı altında elde etmiştir.